+38 0472 361 098

bossmansklad@gmail.com

Черкаси 18000

вул.Гагарина 17, оф, 1-2

09:00 - 21:00

без вихідних

Инструкция по эксплуатации аккумуляторных батарей VRLA малой емкости

 Корисні статті          Обсудить

ВЕДЕННЯ

Инструкция по эксплуатации аккумуляторных батарей VRLA малой емкостиАкумуляторні батареї BOSSMAN узгоджуються з GB/T19639.1-2005 «Акумуляторні батареї VRLA малої ємності» і відповідає стандартам JIS, МЕК і іншим національним та міжнародним стандартам. Розмір і ємність акумуляторів та інші параметри, будь ласка, подивіться на нашому сайті http://bossman-ps.ru

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Завдяки таким перевагам, як безпека і відсутність втрат електроліту, тривалий термін служби, велика ємність батареї, BOSSMAN широко застосовуються в багатьох областях, таких як системи аварійного освітлення, системи контролю і сигналізації, медичні обладнання, інструменти, електричні іграшки, ДБЖ і т. д.

ВЛАСТИВОСТІ БАТАРЕЙ

1. Відсутність обслуговування: протягом усього терміну служби немає необхідності поповнювати батарею водою.
2. Висока надійність, тривалий термін служби, спеціальна герметична конструкція і негорючий корпус забезпечують відсутність витоку електроліту і виключають можливість пожежі.
3. Висока питома енергія, малий внутрішній опір, і велика вихідна потужність.
4. Низький рівень саморозряду: величина саморозряду становить нижче 2% від її ємності в місяць при температурі 20℃.
5. Батареї поставляються зарядженими, заповненими електролітом і повністю готові до експлуатації. Відсутність вільної кислоти забезпечує безпеку при транспортуванні.
6. Чудова можливість відновлення після неприпустимого розряду: батарея може відновити свою ємність навіть у разі розряду до 0 В і після збереження протягом 15 днів при короткому замиканні.
7. Міцні клеми: легке підключення і висока провідність.

ЗБЕРІГАННЯ ТА ПІДЗАРЯД

В ідеальному випадку батареї повинні зберігатися в сухому, прохолодному і добре вентильованому місці при температурі 25 ° с.
При розімкнутому ланцюзі швидкість саморозряду батарей залежить від температури навколишнього середовища. Чим вище температура, тим менше залишається ємність після зберігання.
При збереженні батареї втрачають частину своєї ємності внаслідок саморозряду. Відсутність своєчасного підзаряду може призвести до пошкодження батарей і навіть забракування. Заряд слід провести, якщо виміряне значення напруги холостого ходу складає менше 2,1 В/Ел, а також якщо батареї збереглися 6 місяців. Після збереження рекомендується заряджати батареї постійною напругою 14,4-15,0 в протягом не більше 16 годин. Після збереження рекомендується заряджати батареї постійною напругою 14,4-15,0 в протягом не більше 16 годин.

ЩОДЕННЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БАТАРЕЙ:

ЗАУВАЖЕННЯ ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ
1. Утримуйте батареї і картонки в сухому вигляді.
2. При перевезенні поміщайте батареї вгору і уникайте вібрації.

МОНТАЖ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ
Для отримання максимальної продуктивності і терміну служби батарей BOSSMAN дотримуйтесь наступних правил техніки безпеки:
1. Не розміщуйте заряджаються батареї в герметичному просторі.
2. Для досягнення оптимального терміну служби заряджайте батареї після розряду. Ніколи не залишайте батарею в розрядженому стані.
3. Герметизовані свинцеві акумуляторні батареї працездатні в інтервалі температур від -15 до +50°С. Оптимальна температура, що забезпечує максимальний термін експлуатації, складає 20-25° С.
4. Необхідно забезпечуйте надійне з’єднання між клемами і обладнанням і не допускати їх вібрацій.
5. Завжди забезпечуйте достатній простір між батареями (більше 15мм).
6. Ніколи не використовуйте в одній системі батарей, батареї різних ємностей або з різних промислових партій, а також випущені різними виробниками. Різниця в характеристиках батарей може привести до їх пошкодження, а також до виходу з ладу працюючого від них Обладнання.
7. У циклічному режимі експлуатації, якщо заряджати батареї постійною напругою, то значення напруги заряду і зарядний струм наступні:
Для 6В батереї: 7,25-7,45 в; для 12В батареї:14,5-14,9 в, Максимальний зарядний струм не більше 0,3 С(а)
. 8. Після розряду батареї слід заряджати як можна швидше, що б уникнути внутрішнього пошкодження батареї і зниження ємності внаслідок сульфатації електродів. Вона може бути невідворотно пошкоджена при тривалому зберіганні після розрядки.

ІНШІ ЗАУВАЖЕННЯ
1. Запобігайте витоку струму, коли батареї з’єднуються паралельно зі значенням напруги більше 100 В.
2. Не можна з’єднувати клеми з дротами шляхом зварювання. Якщо необхідно зварювати в силу необхідності середовища, то застосовуйте тоді тверду пайку зі значенням ємності більше 100 Вт протягом трьох секунд.
3. Уникайте контакту між клемами та іншими металевими предметами, інакше це може викликати коротке замикання, пошкодження батареї або інші неприємності.
4. Не можна встановлювати батареї догори ногами, інакше це може викликати витік електроліту.
5. Не намагайтеся розкрити батарею, щоб уникнути псування шкіри та одягу сірчано-кислотним електролітом.
6. Не можна зберігати батареї в місці, де вони доступні для дітей.

 

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *