+38 0472 361 098

bossmansklad@gmail.com

Черкаси 18000

вул.Гагарина 17, оф, 1-2

09:00 - 21:00

без вихідних

Керівництво стаціонарних акумуляторних батарей VRLA

 Корисні статті          Обсудить

Керівництво стаціонарних акумуляторних батарей VRLAДякуємо Вам за вибір продукції BOSSMAN. Будь ласка, перед використанням акумуляторів уважно прочитайте керівництво користувача

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Завдяки таким перевагам, як безпека і відсутність втрат електроліту, довгий термін служби, велика ємність батареї, BOSSMAN широко застосовуються в багатьох областях, таких як системи аварійного освітлення, системи контролю і сигналізації, медичні обладнання, інструменти, електричні іграшки, ДБЖ і т. д.

ВЛАСТИВОСТІ БАТАРЕЙ
1. Відсутність обслуговування: протягом усього терміну служби не потрібно поповнювати батарею водою.
2. Висока надійність, тривалий термін служби, спеціальна герметична конструкція і негорючий корпус забезпечують відсутність витоку електроліту і виключають можливість пожежі.
3. Висока питома енергія, малий внутрішній опір, і велика вихідна потужність.
4. Низький рівень саморозряду: величина саморозряду становить нижче 2% від її ємності в місяць при температурі 20℃.
5. Батареї поставляються зарядженими, заповненими електролітом і повністю готові до експлуатації. Відсутність вільної кислоти забезпечує безпеку при транспортуванні.
6. Висока ступінь ідентичності батарей усуває необхідність проведення зрівняльного заряду.
7. Чудова можливість відновлення після неприпустимого розряду: батарея BOSSMAN® може відновити свою ємність навіть у разі розряду до 0 В і після зберігання протягом 15 днів при короткому замиканні.

ЗБЕРІГАННЯ ТА ПІДЗАРЯД
В ідеальному випадку батареї повинні зберігатися в сухому, прохолодному і добре вентильованому місці при температурі 25 ° с. При розімкнутому ланцюзі швидкість саморозряду батарей залежить від температури навколишнього середовища. Чим вище температура, тим менше залишається ємність після зберігання. При збереженні батареї втрачають частину своєї ємності внаслідок саморозряду. Відсутність своєчасного заряду може призвести до пошкодження батарей і навіть забракування. Заряд слід провести, якщо виміряне значення напруги холостого ходу складає менше 2,1 В, а також якщо батареї збереглися 6 місяців. Після збереження рекомендується заряджати батареї постійною напругою 13,6-13,8 В протягом більше 24 годин.

ЩОДЕННЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БАТАРЕЙ

ЗАУВАЖЕННЯ ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ
1. Утримуйте батареї і картонки в сухому вигляді.
2. При перевезенні поміщайте батареї вгору і уникайте вібрації.
3. Не піднімайте акумуляторні елементи за клеми.

МОНТАЖ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ
Для отримання максимальної продуктивності і терміну служби батарей BOSSMAN дотримуйтесь наступних правил техніки безпеки:
1. Розміщуйте заряджаються батареї в негерметичному просторі, при необхідності слід встановити вентиляційне обладнання.
2. Для досягнення оптимального терміну служби заряджайте батареї після розряду. Не залишайте батарею в розрядженому стані.
3. Герметизовані свинцеві акумуляторні батареї працездатні в інтервалі температур від -15 до +50°С. Оптимальна температура, що забезпечує максимальний термін експлуатації, складає 20-25° С.
4. Необхідно забезпечуйте надійне з’єднання між клемами і обладнанням і не допускати їх вібрацій.
5. Завжди забезпечуйте достатній простір між батареями (більше 15мм).
6. Ніколи не використовуйте в одній батарейній системі батареї різних ємностей або з різних промислових партій, а також випущені різними виробниками. Різниця в характеристиках батарей може привести до їх пошкодження, а також до виходу з ладу працюючого від них Обладнання.
7. Після розряду батареї слід заряджати як можна швидше, що б уникнути внутрішнього пошкодження батареї і зниження ємності внаслідок сульфатації електродів. Вона може бути невідворотно пошкоджена при тривалому зберіганні після розрядки.

ІНШІ ЗАУВАЖЕННЯ
1. Запобігайте витоку струму, коли батареї з’єднуються паралельно зі значенням напруги більше 100 В.
2. Уникайте контакту між клемами та іншими металевими предметами, інакше це може викликати коротке замикання, пошкодження батареї або інші неприємності.
3. Не можна встановлювати батареї догори ногами, інакше це може викликати витік електроліту.
4. Не намагайтеся розкрити батарею, щоб уникнути псування шкіри та одягу сірчано-кислотним електролітом.
5. Не можна зберігати батареї в місці, де вони доступні для дітей.

 

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *