+38 0472 361 098

bossmansklad@gmail.com

Черкаси 18000

вул.Гагарина 17, оф, 1-2

09:00 - 21:00

без вихідних

Особливості батарей

 Корисні статті          Обсудить

ГЕРМЕТИЧНА КОНСТРУКЦІЯ
Особливості батарейЗавдяки спеціальній конструкції батарей BOSSMAN і технології герметичного зварювання, забезпечено відсутність витоку кислоти при будь-якому положенні акумулятора. Батареї BOSSMAN є непроливающимися, і відповідають всім вимогам міжнародної транспортної асоціації (AGM System.)

СКЛОВОЛОКОННИЙ АБСОРБУЮЧИЙ СЕПАРАТОР (ТЕХНОЛОГІЯ AGM)
Високоякісний сепаратор з мікропористого скловолокна, вбираючи електроліт і зменшуючи корозію електрода, ефективно збільшує термін служби і стійкість батарей.

ВНУТРІШНЯ РЕКОМБІНАЦІЯ ГАЗУ
Батареї BOSSMAN використовують унікальну технологію дозволяє газу, що виділяється при нормальному використанні, рекомбінувати більше 90%.

РОБОТА В БУДЬ-ЯКОМУ ПОЛОЖЕННІ
Використання герметичної конструкції і системи утримання електроліту дозволяють батареям BOSSMAN працювати в будь-якому положенні без втрати ємності і зменшення терміну служби.

СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ І ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ
Висока стійкість і надійність батарей BOSSMAN забезпечують нормальну роботу обладнання. Батареї переносять переразряд, перезаряд, вібрацію і удари, а також допускають тривале зберігання.

ДОВГИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ ПРИ ПОСТІЙНІЙ ПІДЗАРЯДЦІ І ЦИКЛІЧНІЙ РОБОТІ
Батареї BOSSMAN мають довший термін служби при постійній підзарядці і циклічній роботі. Розрахунковий термін служби при постійній підзарядці і циклічній роботі як рис.5 і 4.

БЕЗПЕЧНА СИСТЕМА СУФЛІРОВАНІЯ НИЗЬКОГО ТИСКУ (САМОЗАКРИВНИЙ КЛАПАН СКИДАННЯ)
Кожна батарея BOSSMAN містить самозакривний клапан, який працює від 1 PSI до 6 PSI. Клапан автоматично відкривається у випадках підняття тиску газу вище 6 PSI, щоб випускати излишный газ, а після відновлення нормального тиску газу він знову герметизує батарею. Таким чином, зайвий газ не накопичується всередині батареї.

ТОВСТІ І ВАЖКІ ПЛАСТИНИ
Використання товстих і важких свинцево-кальцієвих пластин дозволяє досягти високої надійності роботи і довгого терміну служби батарей у режимах постійної підзарядки і циклічного використання.

НИЗЬКИЙ САМОРОЗРЯД
Використання товстих і важких свинцево-кальцієвих пластин дозволяє тривале зберігання батарей BOSSMAN без додаткової підзарядки.

ВИСОКА ЗДАТНІСТЬ ВІДНОВЛЕННЯ
Батареї BOSSMAN мають високий ступінь сприйнятливості заряду і здатність відновлювати ємність навіть після дуже глибокої розрядки.

СЕРТИФІКАТИ CE, UL
Батареї BOSSMAN пройшли сертифікацію відповідно до стандартів CE (Євросоюз) і UL (США).

 

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *